Telefon: 0 (552) 750 32 72

(Müşteri Destek Hattı)

istabulbolgebocek@gmail.com

(Bugün Bize Yazın)

FATİH BÖCEK İLAÇLAMA

FATİH  Böcek İlaçlama Şirketi

 

Günümüzde FATİH bölge  böcek ilaçlama şirketi denildiğinde Fatih'de sonuç veren firma olarak ılk sırada yer akmaktayız. Uzun yıllardır hizmet garantisi ile faaliyet göstermekte olan firmamız bir çok gerı donuslu memnun müşterisi sayesinde firmamız hizmet vermeye devam etmektedir. Kalite asla tesadüf degıl taklit firmalara rağmen profesyonel hizmet vermekteyız. Firmamız deneyimli ekiplere sahip olması nedeniyle birçok alanda başarılı hizmetler sunmaktadır. Firmamız farklı türdeki birçok haşere ve böceklere en etkili yöntemi belirlemekte bu sayede etkili ilaçlama hizmetleri sunulabilmektedir. Firmamız yaşam alanlarınızı istila eden haşereler konusunda sizleri kurtarırken aynı zamanda kullandığı ilaçlardan da rahatsız olmamanızı sağlamaktadır. Vatandasın hassasiyetlerini önemseyerek  uygulama alanlarında gerekli tedbirleri almaktadır. Böylece ilaçlamak öncesinde ve sonrasında hizmet alan müşterinin tüm menfaatleri korunmaktadır.

 

Firmamız FATİH bölge böcek ilaçlama şirketi olarak Fatih'in butun ılcelerıne  hizmet sağlamaktadır. Fatih'in tamamında ücretsiz olarak keşif hizmeti verilerek yaşam alanlarınızı istila eden canlıların türünü ve yoğunluğunu tespit etmektedir. Böylece kısa süre içerisinde yaşam alanlarınızda ki sizi rahatsız eden sorunlarla basa cıkıyoruz. Hayatınızı olumsuz etkıleyen haşerenin veya canlının türüne göre en etkili ve en zararsız yöntem uygulanır. Uygulanan  yöntemin profesyonelce uygulanması ile yaşam alanlarında derın ve rahat nefes almanızı sağlar  firmamız Ziraat mühendisleri ve teknikerleri ile tüm uygulamaları yönetilmesini sağlamaktadır. Tecrübeli ve alanında bilgili kişiler tarafından yapılan ilaçlama uygulamaları uygulama alanı dışarısına zarar vermeden gerçekleştirilmektedir. Bu sayede her türlü böceğin tek uygulama ile sorunsuz bir şekilde size ferah ortam sunar

FATİH bölge böcek ilaçlama işlemlerinde kaliteli ürünlerden ve profesyonel makinalardan yardım almaktadır. Kullanılan tüm ürünlerin ve kullanılan tüm ekipmanların uygulama öncesinde detaylı olarak kontrolleri yapılmaktadır. Ayrıca yapılan ilaçlama verilen halk sağlığı alanında haşerelere karşı ilaçlama usul ve esasları hakkında yönetmelik ile belirtilen şartlara uygun gerçekleştirilmektedir. Bu uygunluk sayesinde firmamız biyosidal ürün uygulama sertifikası almıştır.

 

Yaşam alanlarında çok farklı böceklerin bulunabilmesi böcekler ile mücadeleyi zorlaştırmaktadır. Firmamız deneyimli ekipleri sayesinde öncelikle böceklerin kaynağını tespit etmektedir. Çok nadir olmakla birlikte kaynağı tespit edilemeyen böceklerin yok edilmesi için ne daha uzun süre etki eden uygulamalar kullanılmaktadır. Özellikle genç haşere popülasyonunun bulunduğu alanlarda ek olarak ilaçlama yönteminin uygulanması sağlanmaktadır. Böylece yaşam alanlarında kesin olarak böceklerin yok edilmesi sağlanmaktadır.

 

FATİH bölge böcek ilaçlama şirketi olarak yıllardan beridir hizmet vermektedir. FATİH İ39 ilçesinin tamamını da detaylı olarak ilaçlama hizmetleri sunulmaktadır.Ücretsiz servisimiz sayesınde personellerımız böcek ve haşeraların sorun merkezını kesfedıyor ve merkezıne gore hızmet sunuluyor.Merkezıne gore, yoğunluğuna ,turune gore en fazla 3 kez ılaclama FATİH uygulanır.firmamız genel olarak ev ,is yeri,okul,kreş,hastane,tekstil,villa,otel vb alanlarda hızmet vermektedir.genellıkle insanların yasam alanları kapsayan bölgelerde hizmetimiz sınırsızdır. Firmamız hem açık alanlarda hem de kapalı alanlardan %100 etkin yöntemler tercih ederek uygulamaktadır. Sizlerde sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar ile yaşam alanlarınızda ki tehlikelerden kurtulmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede kısa süre içerisinde profesyonel hizmetlerimizden faydalanarak yaşam alanlarının sen yaşam kalitesini arttırabilirsiniz.

FATİH Böcek İlaçlama Fiyatları

 

Farklı ortamlarda birçok farklı yöntemi en uygun fiyatlarla sunan firmamız tüm işlemlerini garantili bir şekilde sunmaktadır. Kapalı ortamlarda olduğu kadar açık ortamlar da yapmış olduğu işlemlerde titizliği bırakmamaktadır. Geniş araç filosu sayesinde araçla ilaçlama işlemlerini de kısa süre içerisinde gerçekleştirmektedir. . Firmamız aynı zamanda ilaçlama işlemleri sırasında eşyalarınıza da zarar vermemektedir ilaçlama esnasında talebiniz doğrultusunda sigortalama işlemleri de gerçekleştirilmektedir. Kullanılan ilaç ve kimyasalları eşyalarınıza zarar verme potansiyeli bulunmamaktadır. Genellikle püskürtme yöntemiyle yapılan mücadeleler olsa da bu ilaçların eşyalarınız üzerinde herhangi bir zarara sebep olma potansiyeli bulunmamaktadır.

Firmamız araçlar haricinde birçok farklı markada ve farklı türde ilaçlama makinesine de sahiptir. İlaçlama makina sayesinde yaşam alanlarınızın detaylı olarak ilaçlanması ve hatta dezenfekte edilmesini sağlamaktadır. Belli aralıklarla ilaçlama işlemlerinin tekrarı için firmamıza abone olmanız durumunda da güncel fiyat bilgilendirmelerin den faydalanabilirsiniz. Sunulan tüm hizmetlerde memnuniyet garantisi verilmektedir. Sunulan tüm hizmetler önceden belirlenmiş hizmetlerdir. FATİH Zararlının türüne göre ve yaşam alanına göre fiyatlandırmalar da değişiklik göstermektedir. Genellikle açık alanlarda çok daha etkili ilaçlama yapılması gerektiği için fazla ekipman kullanan firmamız ücretlendirmeyi de bu doğrultuda gereksiz yere arttırmaktadır.

Doğada birçok farklı canlı bulunmaktadır. Canlıların doğal yaşam alanlarından uzaklaşması insanlar için her zaman tehlike olmuştur. Canlıların doğal yaşam alanlarından uzakta aç olmaları çok daha büyük tehlikelere yol açabilmektedir. Haşerelerin özellikle insanların bulunduğu ortamlarda aç kalması insanlar için büyük bir tehdittir. Acıktığında insanları rahatsız edecek ve insanlara zarar verebilecek bir çok farklı tür bulunmaktadır. Bu türlerin insanlara zarar vermemesi için yaşam alanlarından uzaklaştırılması şarttır. Ancak her bir canlı için farklı mücadele yöntemi bulunmaktadır. Yalnızca canlı türünün mücadele yönteminin belirlenmesi mümkün değildir. Aynı zamanda kullanılan ortamın özellikleri ve canlı türünün yoğunluğu da ilaçlama yöntemini şekillendirmektedir. Profesör firmamız tarafından yaşam alanlarında en uygun ilaçlama yöntemleri seçilmektedir. FATİH bölge böcek ilaçlama fiyatları bakımından firmamız çok daha uygun fiyatlarla ilaçlama işlemleri yapmaktadır. Avantajlı fiyat teklifleri ile ilaçlama öncesinden yöntemimi ilaçlama fiyatının belirlenmesi sağlanmaktadır. Sabit fiyat garantisi ile firmamız müşterilerinin de ihtiyaçlarına güvenle karşılık verebilmektedir. Firmamız uygun fiyatları nedeniyle özellikle havanın sıcak olduğu yaz aylarında oldukça yoğundur. Bu yoğunluğa rağmen 7/24 hizmet vermeye devam etmektedir. Özellikle işyerlerindeki ilaçlamalar gece saatlerinde yapılara iş yerinin iş kaybına uğramaması sağlanmaktadır. Yine Pazar günleri hizmet veren firmamız Pazar günü boş olan iş yerlerinin de kolaylıkla ilaçlamasını sağlamaktadır. Bu sayede ilaçlama sonrasında alanı insan girişinin kısıtlanması ile uğraşmadan tatil günlerini değerlendirebilmeniz mümkündür. Yapılan ilaçlamanın ardından gerekli olan tedbirlerin alınması ve en doğru yöntemlerle alandaki zararlardan kurtulmanız sağlanmaktadır. Firmamız aynı zamanda müşterilerimize ücretsiz olarak keşif hizmeti sunmaktadır. Firmamızı arayarak keşif randevusu alabilirsiniz. Belirttiğiniz saat ve zamanda vermiş olduğunuz adreste bulunan görevlilerimiz her türlü şikayetiniz için doğru belirlemeleri yapmaktadır. Evi istila eden canlının türünü ve yoğunluğunu tespit ederek kısa süre içerisinde planlama yapılmakta ve ortamın tehlikeli zararlılardan temizlenmiş hale dönmesi sağlamaktadır.

 

İnatçı haşerelerle mücadele konusunda deneyimli ekiplere ve teknolojik cihazlara sahiptir. Aynı zamanda bakanlık onaylı kaliteli ilaçları kullanması nedeniyle %100 etkili çözümler bulunmaktadır. Bu sayede firmamız ilaçlama hizmetlerinden %100 memnun müşteri kazanmaktadır. Genellikle ilaçlama yöntemleri ve ilaçlanacak gelin metrekare hesabı ilaçlama fiyatlarını belirlemektedir. FATİH bölge bocek ilaçlama fiyatları incelendiğinde firmamız avantajlı fiyatlarla hizmet verdiği görülmektedir. İnsan sağlığına zarar vermeyen ilaç tercihleri sayesinde ilaçlama bölgesinde işlem tamamlandıktan sonra rahat nefes alabilmeniz mümkündür. Hem evcil hayvanlarınızın hem de çocuklarınızın güvenle yine yeniden yaşam alanlarınızda olması sağlanmaktadır

 

 

Haşere İlaçlama

 

HAŞERE; pek cok hayvan ve ınsan hastalığının nedenı böcekler kemırgen tarafından taşınan organızmalardır.Tarıh boyunca sıtma veba gıbı haserların taşıdıkları hastalıklardan dolayı hayatını kaybeden ınsanlar olmuştur.Haşera onemsız olarak gözükse de bazen cıddı sonuçlar olusabılır.Bu nedenle ınsanın yasam alanını tetıkleyen bu haseralar için onlem alınmalı ve mudahele edılmelıdır.Haserların gelmesı önlemek amaıyla etrafımızın temız ve hıjyenık olmalıdır.

Cevremızde  zıraat  alanlarında da kullanılmakta olan haşere ilaçları bulunmaktadır. Haşere ve benzeri canlılar için kullanılan ilaçlar insektisit adı ile adlandırılmaktadır. İnsektisit ilaçları farklı yöntemler ve farklı doz kullanımı ile uygulanmaktadır. Ancak bütün ilaçlar aynı canlılara karşı etkili değildir. Bu nedenle haşere ilaçlama işleminden önce hangi tür haşerelerin bulunduğu net olarak tespit edilmelidir. Bunun için haşerelerin en aktif saatlerin bilinmesi ve buna göre deneyimli bir gözlemci tarafından alanın taranması gerekmektedir. Yapılan detaylı inceleme neticesinde teşbihler dikkate alınarak planlama ve ilaç seçimi yapılması gerekmektedir. Firmamız tarafında haşere ilaçlama kapsamında uygulanmakta olan farklı yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemler:

 

 

 

Kokusuz ilaçlama yöntemleri

Kokulu ilaçlama yöntemleri

Termal flog cihazı ile sıcak sisteme uygulamaları

Ulv cihazı ile soğuk sisteme yöntemleri

Jel uygulaması

Sıvı püskürtme yoluyla uygulanmaktadır. Uygun alan sıvı ilacın etkisi geçene kadar ilaçlama yapılan alana hiçbir canlı sokulmamaktadır. Aynı zamanda ilaçlama bölgesinde açık da hiç bir yiyeceğin içeceğin olmaması sağlanmaktadır kokusuz haşere ilaçlama yöntemi genellikle o kadar çok rahatsız olunması potansiyel olan alanlarda tercih edilmektedir. Genellikle bu ilaçlama yöntemi hassasiyeti bulunan kişilerin yaşadığı alanlarda yapılmaktadır. Bireyler tarafından ziyaret edilir, iş yerleri ve benzeri organlarda da kokusuz ilaçlama yöntemleri haşerenin cinsine göre tercih edilmektedir. Haşerelerin bulundu ortamların detaylıca sıvı püskürtmesi ile ilaçlanması sağlanmaktadır. İçerisinde üzerinde etkisini göstermekte olan bu ilaçlama yöntemi neticesinde yaklaşık 4 saat içerisinde ilaç etkisini göstermektedir.

 

Haşere ilaçlama yönteminde parazitlerin çok daha etkilendiği bilinmektedir. İlaçlama yapıldıktan sonra en az 2 saat ortamın havalandırılması gerekmektedir. Ortam havalandırılması yeterli düzeyde yapılmadan içeriye canlı alınmaması gerekmektedir.

 

Termal flog firmamız tarafından talep edilmesi doğrultusunda araçlar ile veya portatif cihazlar ile bu yöntem sıklıkla kullanılmaktadır. sıcak sisteme yönteminde yağlı mazotla eriyen ilaç kullanılmaktadır. Bu yöntem genellikle açık alanlarda kullanılmaktadır. En etkili olduğu haşereler ise genellikle sivrisinek ve karasinek türleridir. Karasineklerin ve sivrisineklerin en aktif olduğu dönemlerde uygulama yapılması gerekmektedir.

Ulv cihazı ile püskürtme sisteminde genellikle insanların çok olduğu bölgelerde tercih edilmektedir. Sprey formunda olan ilaç sprey veya püskürtme makineleri ile uygulanmaktadır. Bu yöntem genellikle uçan zararlılar için tercih edilmektedir. En aktif olduğu saatlerde kullanılması gerekmektedir. Aksi takdirde etkisinin kapsayıcı olmayacağı bilinmelidir. Firmamız araca monte edilmiş veya portatif Ulv cihazları ile talep edilen alanlarda soğuk sistem ilaçlama yöntemlerini uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Jel şeklinde uygulama yöntemi ise haşereler ile mücadelenin bir başka versiyonudur. Bu aynı zamanda haşereleri yakalamak veya ananla uzak tutmak için kullanılmaktadır. Genellikle restoran, mutfak, yemek yeme alanları için tercih edilmektedir. Yiyecek tüketilen alanlar için en doğru yöntemlerden biri olduğu kadar oldukça da etkilidir. Farklı dozlarda ayarlanabilmektedir. Firmamız ticari alanlardan bireysel alanlara kadar birçok ortamda bu yöntemi kullanmaktadır. Profesyonel uygulamalarınızdan faydalanmak için bilgi alabilir ve dilerseniz en etkili yöntemlerimizin uygulanmasını sağlayabilirsiniz.

 

Pire İlaçlama

Pireler yaşamlarını sürdürmek için canlılardan kan emerek beslenmektedir. Ancak pire için kan emecek bir canlıyı bulamamak farklı alanlara yönelmesine sebep olmaktadır. Hayvanlar üzerinde bulunan pireler hayvanların ortada bulunmadığı dönemlerde farklı konaklara yani insanlara yönelmektedir. Yahut evinizde bulunan farelerden dahil beslenebilirler. pire ilaçlama işlemi sonrasında pirelerin yine ortama gelmesini engellemek için pirelerin ortama geldiği kaynağın da pire mücadelesi kapsamında değerlendirilmesi gerekmektedir. Özellikle evcil hayvan besleyenler için bu durum geçerlidir. Bahçeli bir yaşam alanına sahip olmanız işin biraz daha zor olmasına neden olmaktadır.

Yaşam alanlarında pire ilaçlama işlemi uzman bilgisi ve deneyim isteyen bir işlemdir. Zira öncelikle yaşam alanlarına pirenin hangi yöntemlerle geldiği net olarak belirlenmelidir. Pireler kan emici bir yapıya sahiptir. O nedenle yaşadıkları canlılar üzerindeki hastalıkları da taşıma ve bulaştırma potansiyeli bulunmaktadır. O nedenle geldiği kaynağının bulunması kaynağında yok edilmesi için önemlidir.

Fare mücadelesi yapmanız durumunda fare üzerindeki pirelerin insanlara geçmesi muhtemeldir. Aynı zamanda fareden geçen birinin çeşitli bakteri ve hastalık taşıma olasılığı da yüksektir. Bu durumdan korumak için profesyonel ilaçlama hizmeti almanız gerekmektedir. pire ilaçlama işlemi sonrasında pirelerin yine ortama gelmesini engellemek için pirelerin ortama geldiği kaynağın da pire mücadelesi kapsamında değerlendirilmesi gerekmektedir. Özellikle evcil hayvan besleyenler için bu durum geçerlidir. Bahçeli bir yaşam alanına sahip olmanız işin biraz daha zor olmasına neden olmaktadır.

 

 

Birde özellikle insan vücudunda kaşıntıya ve şişliklere neden olmaktadır. Özellikle alerjik reaksiyonları olan bireylerde çok ciddi boyutlara ulaşan rahatsızlıklara neden olabilmektedir. Pireler farklı canlılar üzerinde de gezinmesi nedeniyle birçok bulaşıcı hastalığı taşıyabilir. Çünkü hayvanlar bu konuda çok daha fazla risk altındadır. Pireler hayvanlardan insanlara geçerek insanlara da büyük zararlar verebilmektedir. Bu kapsamda yapılan bir araştırmaya göre pire ısırmalarına neden olduğu hastalığın son 10 yılda 3’e katlandığını göstermektedir.

 

Pireler yaşam alanlarında farklı formlarda olabilmektedir. Olgunlaşma aşaması birçok kişi tarafından bilinmektedir. Alanında yeterliliğe sahip ve deneyimle olan bireyler kontrolünde pirelerin hangi evrede olduğunu dahi çözülmektedir. Pire popülasyonunu net bir şekilde analiz eder ve duruma göre ilaçlama yöntemini ve dozunu belirler. Belirlenen yöntem neticesinde ilaçlama yapılacak alana girerler ve alanın sahibi ilgilendirmektedir. Varsa alandaki evcil hayvanlarında ilaçlama ve mücadele kapsamına alınması sağlanmaktadır pire ilaçlama işlemi sonrasında pirelerin yine ortama gelmesini engellemek için pirelerin ortama geldiği kaynağın da pire mücadelesi kapsamında değerlendirilmesi gerekmektedir. Özellikle evcil hayvan besleyenler için bu durum geçerlidir. Bahçeli bir yaşam alanına sahip olmanız işin biraz daha zor olmasına neden olmaktadır.

 

FATİH Ev İlaçlama

Nısan mayıs ayı gelmesiyle  birlikte birçok canlı üremesi hızlanmıştır. Sıcaktan dolayı çoğalan canlılar yaşam alanlarında yiyecek arayışına girmektedir. Özellikle bu canlılar içerisinde pireler, fareler, keneler insan sağlığı için oldukça tehlikelidir. Aynı zamanda hem insana hem de evde bulunan eşyalarla da zarar verme potansiyeli bulunmaktadır. Daha birçok haşere insanların yaşam alanlarını istila ederek yaşam kalitelerini düşürmektedir.  Bu nedenle evlerinizde zararlı canlıların gördüğünüzde vakıt kaybetmeden

FATİH bölge bocek ilaçlama firmamıza haber vermeniz gerekmektedir. Ev ilaçlama alanında düşük maliyetli ve zararsız birçok ürün tercih edilebilmektedir. Firmanın kalite anlayışına ve ilkelerine bağlı olarak farklı uygulamaları tercih etmesi de söz konusudur.

 

Birçok farklı türde canlı evlerinize girerek büyük sıkıntılara yol açabilmektedir. Ancak günümüzde teknolojik gelişmeler ve bir alandaki yenilikler sayesinde insan sağlığına ve çevreye zarar vermeyen bir çok pratik uygulama bulunmaktadır. Firmamız profesyonel olarak inceleme yapmakta ve en uygun olan yöntemi tercih etmektedir.Yaşam alanlarında birçok farklı

malzeme ve yapısal detaylar bulunmaktadır. Bu nedenle yaşam alanlarının türüne göre en doğru ilaçlama tekniklerini tercih etmek gerekmektedir. Aynı zamanda ilaçlama esnasında doğru yöntemlerin kullanıldığında her alana ilacın tesir ettiğinden emin olmak gerekmektedir. Her alana sirayet etmesi söz konusu olmayan ilaçları özellikle prizler ve köşeler gibi bir gün tablo arkaları çerçeve arkaları kimi dekoratif ürünlerin alt ve arkaları kanepelerin ara kısımları bir gün mutfak dolaplarının arkaları ve tezgahları ara bölümleri, yatak araları gibi detaylı bölgelere ayriyeten ilaçlama yapılmalıdır. Bu alanlar dışında da daha birçok kritik alanın olduğu unutulmamalıdır. Bu kritik alanlara da profesyonel olarak mücadele yöntemlerinin uygulanması gerekmektedir.

Evin tamamının ilaçlanması ancak ufak bir yerin atlanması demek ufak bir alandan üretecek olan haşerelerin veya böceklerin tekrardan evin sarması anlamına gelmektedir Bu nedenle ilaçlama işlemlerinde profesyonelliğin gerektirdiği gibi tüm alanlar detaylı olarak ilaçlanmalıdır.Yaşam alanlarında hassas ekipmanların ve hassas mobilyaların kullanılması birçok kişide ilaçlama esnasında zarar görecek endişesi yaratmaktadır. Yetişmiş olan teknolojiler sayesinde yaşam alanlarınızda ki ekipmanların zarar görmeden ilaçlama işleminin yapılabilmesi mümkündür. Aynı zamanda evlerde zarar vermeyecek birden fazla yöntem bulunmaktadır. Müşterinin tercihine, haşere yoğunluğunun ve çeşitliliğinin durumuna göre tercih yapılmaktadır. Firmamız güvenilirliğini artırmak ve yaşam alanlarımızı korumak için ilaçlama yapılacak alanın önceden sigortalatılmasını sağlamaktadır. Bu sayede yaşayacağınız en küçük sorunda bile mağdur olmamanız sağlanmaktadır. 20 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yaşam alanınızın ilaçlanması gerçekleştirilir.

Özellikle yaşam alanlarında doğa dostu ürünlerden faydalanmaktadır. Tüm uygulamalarında garantili çözümler sunmaktadır. Ayrıca çevreye zarar vermediği ispatlanmış, canlılar için zarar teşkil etmeyen sağlık bakanlığı ruhsatı bulunan ürünlerin kullanılması firmamız tarafından sağlanmaktadır. Firmamız ayrıca çeşitlilik gösteren birçok farklı yöntemi de alanın durumuna göre kullanmaktadır. Püskürtme yöntemi  jel yöntemi gibi yöntemlerle yaşam alanlarınızda ki problemler kurtulmanız sağlanmaktadır. Aynı zamanda firmamız evlerinizde bulunan kemirgenlerin de ilaçsız olarak yakalanmasını sağlamaktadır Güvenlik tedbirlerinin alınması ve evinizin sigortalatılması sayesinde sizlerde problem yaşamadan yaşam alanlarınızın haşerelerden temizlenmesini sağlayabilirsiniz.Kurulan tuzaklar sayesinde öldürmeden kemirgenlerin yakalanması ve doğaya salınması sağlanabilmektedir. Tuzak kurulduktan sonra belli periyotlarda müşteriden tuzağı kontrol edilmesi istenmektedir. Yakalama işleminin gerçekleşmesinin ardından firmamız yetkilileri tuzakların toplanmasını sağlamaktadır. Yine tuzağa yakalanan hayvanlarında güvenli bir şekilde çıkarılmasını tutmamız yetkili kişileri tarafından sağlanmaktadır.

 

FATİH Ev Böcek İlaçlama

Haşereler ve zararlılar ile mücadele geciktirmeniz çocuklarınız üzerinde alerjik reaksiyonları gelişmesine neden olabilir. Örneğin en basitinden eşek arıları veya bal arıları tarafından istila edilmiş bir ortamda alerjik reaksiyonu olan birey sürekli olarak tehdit altındadır. Evinizdeki böcek ve haşerelerden haberdar olduğunuz halde göz ardı etmemeniz ciddi hastalıklara neden olabilir. En çok haşerenin insan sağlığına ve hayvan sağlığına zarar verdiği bilinmektedir. Her haşere bulundukları ortamda eşyaları büyük zararlar vermektedir. Fare benzeri kemirgen hayvanlar ise evinizde ayakkabılarınız başta olmak üzere birçok eşyalarınıza mobilyanıza ve hatta evinizin birçok yerine hasar verebilir. Bununla kalmayıp dışkılarını da birçok alanda bırakarak ortamım pislenmesine neden olacaktır. Evinizdeki zararlılara karşı mücadele etmeniz durumunda zararların çoğalmasını ve yayılmasını sağlamış olursunuz.

Zararlı böcekler zaman içerisinde çoğalarak komşularınızın evlerine de yönelebilirler. Günümüzde birçok ilaçlama uygulaması evlerde yapılmaktadır. İnsanların çok vakit geçirdiği alanlardan biri olan evlerde çeşitli zararlı canlılar bulunabilmektedir. Evin hem içerisinde hem çevresinde hem de bahçesinde birçok farklı canlının bulunması insanların zarar görmesine neden olabilmektedir. İnsanların  sorunlarını dahi görmezden gelmesi sorunun daha da büyümesine neden olmaktadır. Küçük bir haşere probleminden dahil şüphelenirse problemin büyümeden ortadan kaldırılması sağlanmalıdır. Bu nedenle uzun sürekli görmezden gelmeniz haşerelerle mücadeleniz bittikten sonra evinizin temizlenmesine neden olabilir.

 

Bu durum sonunda yasal problemlerle de karşılaşmanız da sebep olabilir. İdari yaptırımlar ile zorunlu olarak daha yüksek fiyatlarla evinizdeki haşereler ile mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Özellikle çok kişinin yaşadığı bir evde haşere sorunu görmez den gelmek özellikle fare gibi kemirgenlerin yerde ölmesiyle kokuya neden olabilir. . Türlerine bağlı olarak gıda zehirlenmesi, hantavirüs, salmonella gibi birçok hastalığın bulaşmasına neden olabilir. Ayrıca işteki alanlarınızda da ezilmeleri nedeniyle çapraz bulaşma ya sebebiyet verebilmektedirler. İnatçı olarak belirtilen bazı haşereler evinizdeki eşyaların bütünlüğüne zarar verebilmektedir. Firmamız böcek ilaçlama uzmanı olarak en doğru uygulamaların adresidir Haftalarca evinizde bulamayacak olsanız dahi kolaylıkla kokusundan kurtulamayacağınız problemlere yol açabilir. Haşerelere kayıtsız kalmak onların artışını engellememek işlerinizin daha zor bir hal almasına neden olmaktadır. Zorluk neticesinde de alacağınız hizmetin fiyatlarında artış olabilir.

 

Firmamız tüm bu problemlere karşı mücadele etmek için deneyimleri ve teknolojik yöntemleriyle yanınızdadır. SULTANGAZİev böcek ilaçlama hizmetleri veren firmamız ücretsiz keşif hizmetleri ile karşı karşıya olduğunuz tehlikelerin belirlenmesini sağlar. Firmamız ücretsiz keşif sırasında haşerenin veya zararlının ne olduğunu %100 tespit etmektedir. Tespit işleminden sonra ilaçlama programı ile %100 memnun kalacağınız ilaçlama yöntemlerini belirlemektedir. Kaynağından yok et anlayışıyla haşerelerin kaynağından yok edilmesini sağlar ve bu sayede büyük problemlere karşı sizi korur. Aynı zamanda tekrardan zararlıların evi istila etmesini de engellemiş olur. İlaçlama yapılacak olan mekanın büyüklüğüne ve haşere miktarına göre en uygun dozu ayarlamakta 21 ilaçlamaya gerek kalmaksızın sizi tek seferde bu derdimizden kurtarmaktadır. Evinizdeki her türlü haşere sorunu için uygun fiyat garantisi veren firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Haşerelerle mücadele masraflarında kaçınmak için yapacağınız davranıştan ve kişisel müdahaleler haşere sayısının hızla çoğalmasına ve müdahalenizin ters tepmesi ne neden olabilir. Özellikle dükkan ve benzeri yerlerde satılan fısfıs böcek ilaçları gibi ilaçlar bazı haşerelerin üremesine neden olmaktadır. Bazı türleri yok ederken diğer türleri çoğaltma tehlikesi bulunmaktadır. Bu nedenle FATİH genelinde karşılaştığınız haşere problemleri ile mücadelede FATİH böcek  ilaçlama firması olan firmamızdan yardım talep edebilirsiniz. Uygun fiyat ve profesyonel hizmet garantisi ile siz nerede istilacı haşerelerden ve kemirgenlerden saatler içerisinde kurtulabilirsiniz.

 

Böcek İlaçlama Fiyatları

Böceklerin azlık çokluk derecesi ve bulunan alanın küçük ya da büyük olması fiyatları etkileyen unsurlar arasındadır. Çünkü böceklerle mücadele ederken farklı ilaçlar kullanılmaktadır.Böcek ilaçlama hizmetleri almanız bazen oldukça önemlidir. Çünkü bulunduğunuz ortamlarda olan böcek ve haşereler için önlem almanız gerekir. Bilindiği üzere haşere ve böcekler kötü bir görüntüyü ortama verdikleri gibi sağlığı da olumsuz yönde etkilemektedir. Kişilerin yapacağı bilinçsiz ilaçlama yöntemleri soruna çözüm olmayacaktır. Aksine daha tehlikeli durumlar da ortaya çıkabilmektedir.

 

Böcek ilaçlama fiyatları için araştırma yapacak olan kişiler öncelikle hangi tür böceklerin olduğu konusunda bilgili olmalıdır Bu ilaçların uygulama şekilleri de farklıdır. Kokulu, kokusuz ya da jel ilaçlama yöntemleri fiyatları da ortaya çıkarmaktadır. Bizler fatih  bölge  böcek İlaçlama olarak bütün müşterilerimize böcekler için kesin çözüm sunarken uygun fiyatlar da sunmaktayız. Ayrıntı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Evinizde, iş yerinizde, apartmanınızda, sitenizde bulunan böceklerden kurtulmanın yolu iyi bir ilaçlama hizmeti almaktan geçmektedir. Özellikle böcekler azken önlem almanız onların çoğalmasını da engelleyecektir.

 

FATİH  bölge  böcek İlaçlama olarak uzun yıllardan gelen deneyime sahip olduğu ilaçlama işlemlerinden sizde yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken firmamızla iletişime geçmektir.

 

 

 

 

 

FATİH  Pire İlaçlama

 

Evcil hayvanlarının artık rahat bir nefes alacak. Pire ile yaşamak zorunda kalmayacak evcil hayvanlarınız için temiz yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz.  FATİH  bölgesinde pire ilaçlama hizmeti sayesinde pirelerden uzun süre boyunca kurtulacaksınız. Evcil hayvanlar da çok sayıda pire bulunmaktadır. Evcil hayvanlarda yer alan pireler bazen yaşam alanlarına bulaşabilir. İlk olarak evcil hayvanlarda bulunan pirelerin varlığı tespit edilmesi gerekmektedir. Evcil hayvanlarda bulunan pireler genel olarak hayvanlarda kaşıntıya neden olmaktadır. Hayvanlarda gözlenen bu durum pire oluşumuna neden olmaktadır. Ayrıca eviniz de bulunan halılar da hareket gözlenebilir. Bu hareketler pire varlığını ortaya koyabilir.

Özellikle evde bulunan pire sorunu bireylerin canını sıkan olaylar arasındadır. Evde bulunan pireler bazen evde bulunan canlılar tarafından çoğalabilmektedir. İlaçlama firmamız sayesinde pireler için kökten çözümler elde edebilirsiniz.En özel ilaçlama hizmeti veren FATİH  pire ilaçlama hizmeti oldukça avantaj sağlamaktadır. Sizlerde yaşadığınız alanlarda bulunan pireler için ilaçlama hizmeti alabilirsiniz. Pireler ne yazık ki sürekli olarak çoğalan canlılardır.Sizlerde FATİH bölgesinde hizmet veren pire ilaçlama firmamızı tercih edebilirsiniz. Evininiz de yer alan pireler için kesin çözümler arıyor olabilirsiniz. Bunun için tel yapmanız gereken firmamızın ilaçlama hizmetini tercih etmek olabilir. Özellikle firmamızın sunduğu pire ilaçlama hizmeti sizlere yardımcı olacaktır. Sürekli olarak çoğalan pireler için özel tasarlanmış ilaçları tercih edebilirsiniz.

Pire istilasına eviniz veya yaşam alanlarınız için kesin çözümler elde edebilirsiniz. Firmamız pire ilaçlama konusunda oldukça profesyonel hizmet vermektedir. FATİH bölgesinde yoğun olarak hizmet veren firmamız oldukça avantaj sağlamaktadır. Hijyenik olarak ilaçlama hizmeti veren firmamız ev ilaçlama konusunda uzman olarak hizmet vermektedir. Ev dışında birçok alanda tecrübeli ilaçlama ekibi ile hayatınızı kolaylaştırmaya devam etmektedir.

Pire ilaçlama yapılırken, öncelikle alanların belirlenmesi gerekmektedir. Özellikle pirelerin yer aldığı alanlar sıcak su ile yıkanmalıdır. Pireler genel olarak ölü deriden ve toplardan beslenir. Bunun için düzenli olarak alanlarınız temiz tutulmalıdır. İlk olarak evcil hayvanların üzerinde yer alan pireler için veteriner üzerinden destek almanız gerekir. Alanlarınız da kullandığınız birçok ürünü 60 derecede yıkamanız gerekir. Ev temizliği oldukça önemlidir. Pire ilaçlama türleri farklı çeşitlerde yer almaktadır.

Pire ilaçlama yapılmadan önce pirelerin yaşam alanları bulunabilir. Pirelerin bulduğu alanlar doğrudan ilaçlanırken, çoğaldığı alanlarda ilaçlama yapılabilir. Gelişen özel cihazlar ile zorlu pireler için en iyi ilaçlama hizmetini tercih edebilirsiniz. Kurum ve firma ilaçlama hizmeti veren firmamız işyeriniz için uzman bir hizmet vermektedir. . Yaşam alanlarında bulunan pireler yumurtlama sonucunda sürekli olarak çoğalmaktadır. Özellikle sürekli olarak çoğalan pireler için sürekli olarak kesin çözümler aranmaktadır.

Aynı zamanda şehir bölgesinde de ilaçlama hizmeti vermektedir. İstediğiniz bölgeler içinde ilaçlama hizmetini tercih edebilirsiniz. Dezenfekte hizmeti sayesinde birçok alanda kendinizi koruma altına alabilirsiniz. Çevreye zarar vermeyen ilaçlar sayesinde yaşam alanlarınız için en özel ilaçlama seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Kaliteli ilaçlama hizmeti ile gözünüz arkada kalmayacak. Yıllardır en iyi ilaçlama hizmeti sunan firmamız uzman ilaçlama ekiplerimiz sayesinde sizleri mutlu edecek.

İlaçlama yapıldıktan 4 veya 6 saat sonra alanlarınız havalandırma yapılabilir. Pire ilaçlama hizmeti veren firmamız, uygun fiyatlarda sizlere hizmet vermektedir. FATİH bölgesinde hizmet veren pire ilaçlama firmamız oldukça önemlidir. İlaçlama konusunda profesyonel aynı zamanda anında pire yok etmektedir. İlaçlama sonrası firmamız üzerinden tekrar destek alabilirsiniz.

İlaçlama sürecinde firmamız size kolaylık ve birçok avantaj sunmaktadır. Sizlerde en iyi pire ilaçlama hizmeti veren firmamızı her zaman tercih edebilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri ile hizmet veren firmamız sizleri pirelerden sonsuza kadar kurtaracaktır.

 

FATİH Haşere İlaçlama

Yaşam alanınızda ki birçok ortam haşereler için vazgeçilmez alanlardır. Bu nedenle profesyonel bir yardım almadığınızda kolaylıkla kurtulamazsınız. Yaşam alanlarında özellikle sıcaklıkların artmasıyla sinekler, hamam böcekleri, tahtakurusu, güve gibi gözle görülebilen birçok farklı böcek çoğalmaktadır. Özellikle zaman içerisinde farklı problemleri de açmaktadır.Havaların ısınmasıyla birlikte yaşam alanlarında birçok farklı türde böcek ve haşere türemeye başlamaktadır. Hamam böceği, sinek, tahtakurusu, akrep,  kırkayak, örümcek ve benzeri küçük boyutlu canlılar haşere olarak adlandırılmaktadır. Haşereler yaşam alanlarında türediğinde hem insan sağlığına hem de hayvan sağlığına ciddi zararlar verebilmektedir. Yalnızca böceklerden oluştuğu düşünülen haşere kalabalık bir canlı türü olması nedeniyle ciddi zararlar verebilme olasılığına sahiptir. Yapılan birçok araştırmada haşerelerin insan sağlığı üzerinde birçok farklı hastalığa sebep olduğu ve bu nedenle insan sağlığı için tehdit oluşturduğu kesinleşmiştir.

 Doğal yaşam ortamlarında yaşamalarının hiçbir sıkıntısı olmayan haşereler insanların yaşamını sürdürdüğü alanlarda bulunduğunda ciddi manada rahatsızlıklara yol açabilmektedir. Eve haşere dadanması detaylı bir ilaçlama gerektirmektedir. Yaşam alanlarınızda bu rahatsız edici böceklerden kurtulmak için ilaçlama yapmalısınız. Ancak hangi ilacın hangi öcü uygulanacağı ilacın bakımından bilinmesi gerekmektedir. Haşereler yaşam alanlarında türediğinde hem insan sağlığına hem de hayvan sağlığına ciddi zararlar verebilmektedir. Yalnızca böceklerden oluştuğu düşünülen haşere kalabalık bir canlı türü olması nedeniyle ciddi zararlar verebilme olasılığına sahiptir. Yapılan birçok araştırmada haşerelerin insan sağlığı üzerinde birçok farklı hastalığa sebep olduğu ve bu nedenle insan sağlığı için tehdit oluşturduğu kesinleşmiştir FATİH haşere ilaçlama firması olarak özetle kemirgenler, asalaklar bir gün sürüngenler, parazitler gibi birçok farklı türdeki canlıların yaşam alanlarınızda yaşama sana engelleyerek yapılan ilaçlamalar sayesinde uzun süre yaşam alanı ziyaret etmelerini de yine bu sayede imkansız hale getirmekteyiz.

 

O nedenle kendi yaşam alanlarından çıkarak insanların yaşadığı alanlara yerleşen haşerelerin bu alanlardan temizlenmesi gerekmektedir. Haşerenin doğal yaşam alanında aç kalıyor olması ve daha iyi yaşam koşullarını arıyor olması ev işyeri ve benzeri alanları istila etmesine neden olmaktadır. Yaşam alanlarını istila eden haşereler aç kaldıklarında çok daha fazla tahribata yol açabilmektedir. .  Özellikle böceklerin birçoğunun hem sıcak havaya hem de soğuk havaya karşı dirençli olduğu unutulmamalıdır. Bu direnç nedeniyle tesir etmesinde gecikme yaşayabilmek mümkündür. Doğru ilaç seçimi ile kısa süre içerisinde haşerelerden kurtulabilmeniz mümkündür. Haşereler yaşam alanlarında türediğinde hem insan sağlığına hem de hayvan sağlığına ciddi zararlar verebilmektedir. Yalnızca böceklerden oluştuğu düşünülen haşere kalabalık bir canlı türü olması nedeniyle ciddi zararlar verebilme olasılığına sahiptir. Yapılan birçok araştırmada haşerelerin insan sağlığı üzerinde birçok farklı hastalığa sebep olduğu ve bu nedenle insan sağlığı için tehdit oluşturduğu kesinleşmiştir.

 

Duvarların çakmak kısımlarında, ahşap yapılı evlerin yarık kısımlarında.

Çatı bölgesinde, baca ve benzeri bina boşluklarında,Karton koli ve saklama kaplarının içerisinde.

Evcil hayvanların kıl köklerinde ve derilerinde,Evin önemli olan banyo tuvalet mutfak bölümlerinde.

,Pis su gideri, tesisat borularının boşluklarına,Uygun olmayan gıda stok dolaplarında.

Hakir ve benzeri yapı elemanları arasında ve altında.

Doğru ilaçlamanın seçilmemesi durumunda ilaçlamanın yalnızca yüzeysel kalması ve yalnızca dışarıdakileri etkilemesi mümkün olmaktadır. Doğru ilaçlama ile haşerelerin yuvalarına kadar sirayet edip yaşam alanlarındaki tüm haşerelerin tamamen temizlenmesi mümkündür. Haşerenin yaşadığı alan ve türü ilaç seçimi konusunda belirleyiciler. Haşerelerin kontrol altına alınması için birden fazla yoğun ve birden fazla ilaçlama tekniği bulunmaktadır. Haşere mücadelesi için uygulanan yöntemler;

Saklama alanlarına bakıldığında genellikle haşereler gizli ve görülmesi uzak yerlerde yaşayıp çoğalmaktadır. Ancak bu süreçte yalnızca o alanlarda durmayıp yiyecek bulmak için evinizin dört Bir yanını istila etmektedir. Böyle bir durumda derinlemesine nüfus edecek ve yuvalarında dahi onları bularak ölmelerini sağlayacak ilaçlara ihtiyaç bulunmaktadır

 FATİH böcek ilaclama

Sıvı ilaçlarla ilaçlama

Jel ilaçlama metodu

Kokulu ilaçlama yöntemi

Kokusuz ilaçlama yöntemi

Fiziksel ve kimyasal tuzak düzenekleri

İlaçlama alanında birçok farklı yönden haşerelerin bulunduğu ortama ve haşere türüne  seçilmektedir. Doğru yöntemin doğru alanda uygulanabilmesi ancak bilgi ve profesyonellik gerektirmektedir. Sizlerde FATİH haşere ilaçlama firmamızdan destek alarak doğru bir ilaçlama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Dilerseniz ücretsiz keşif hizmetlerimizden de faydalanarak yaşam alanlarınızın durumunun tespit edilebilmesi ve buna göre ilaçlama planlaması yapılarak fiyat teklifi hazırlanmasını talep edebilirsiniz.


İSTANBUL BÖLGE BÖCEK İLAÇLAMA

Uzman, tecrübeli, hizmette sınır tanımayan kadromuzla her müşteriyi memnun etmek için son hızla çalışmaktayız böceklerden kurtulmak bir telefon kadar yakınız.

0 (552) 750 32 72

istabulbolgebocek@gmail.com

Yıldız 3 Sokak Çobançeşme Mahallesi 24/2 Bahcelievler/İstanbul İstanbul / TÜRKİYE

WhatsApp
Hemen Ara