Telefon: 0 (552) 750 32 72

(Müşteri Destek Hattı)

istabulbolgebocek@gmail.com

(Bugün Bize Yazın)

Bahçe Böcek İlaclama

 

Bahçe ilaçlamaböcek ilaçlama ve haşere mücadele endüstrisinin tartışmasız şekilde en karışık ve zorlu mücadele ve koruma uygulamalarının yapıldığı sahasıdır. Bunun bariz sebebi diğer ilaçlama alanlarında olduğu gibi sahanın üstünde bir çatı olmamasıdır. Bu zorluk yetmezmiş gibi koruma önlemlerinde ve ilaçlama uygulamalarında istenen ile istenmeyen böcekleri birbirinden ayırmak aynı anda da bahçe ürününe zarar vermeden veya ileride yoğun sanitasyon uygulamalarına gerek kalmadan ilaç artıkları ile kirletmemek gerekir.

Tüm haşereleri öldüren bir yöntemin ağaçlarınızda tozlanmayı sağlayan başta arılar olmak üzere diğer yararlı böcekleri de yok etmesi isteyebileceğiniz en son uygulamadır.Ya da ürününüz ihracat ürünü ise tüm meyve ve sebzenin ilaç artıkları yüzünden yabancı ülkenin gümrüklerinden geri dönmesi kabusu yaşamak istemezsiniz.

Bahçe ilaçlama bunun yanında zamanlama işidir. Haşere görmeyi beklememek gerekir. Bir çok mücadele uygulaması mevsim zamanlarına göre ayarlanmalıdır. Haşere yoğunluğu arttıktan sonra yapılacak ilaçlamanın hem uygulama hem ürün firesi adına maliyeti göz korkutucudur. Bu da bahçenizi sıkı takip etmek ile olacaktır.
Daha önce başka firmalara uygulama yaptırmış olan bahçe sahiplerinin ortak yaşadıkları bir diğer problem ise ilaçlama firmalarının bahçelerde sadece böceklere odaklanmaları olmuştur.

Aslında haşere anlam olarak sadece zararlı böcekleri ifade etmez. Haşere insan sağlığına ve maddiyatına zarar veren tüm zararlıları belirtmek için kullanılan bir terimdir. Bu terimin tanımı içine kemirgenler, sürüngenler hatta bazı kuş ve yarasa gibi türlerini dahi girer. Bu sebeple bahçe ilaçlaması ve haşere mücadelesi uygulamaları sadece böcekler için yapılmaz. Başta fare gibi kemirgenler olmak üzere köstebekler, kuşlar ve bahçenize ve ürününüze zarar veren diğer hayvan türleri için yapılır. Fare tuzakları, kapanlar, ultrasonik sesli, ışıklı hayvan kovucular gibi önlemler bahçenizi savunmanız için bir plan dahilinde uygulanmalıdır. 

Başta bu sebepler ile bahçe ilaçlama, işinde gerçekten ehil ve yetkin ziraat mühendislerinin kontrolünde yapılması gereken hassas uygulamalardır. Bir böcek ilaçlama firmasına ihtiyaç duyduğunuzda reklam sloganlarından çok geleceğe dönük planlı sürdürülebilir bir koruma ve haşere kontrol uygulamalarını göz etmenizi önermekteyiz.

Hızlı iletişim
  • 0 (552) 750 32 72
  • 0552 750 32 72
  • istabulbolgebocek@gmail.com
İletişim Formu
Hızlı iletişim

İSTANBUL BÖLGE BÖCEK İLAÇLAMA

Uzman, tecrübeli, hizmette sınır tanımayan kadromuzla her müşteriyi memnun etmek için son hızla çalışmaktayız böceklerden kurtulmak bir telefon kadar yakınız.

0 (552) 750 32 72

istabulbolgebocek@gmail.com

Yıldız 3 Sokak Çobançeşme Mahallesi 24/2 Bahcelievler/İstanbul İstanbul / TÜRKİYE

WhatsApp
Hemen Ara