Telefon: 0 (552) 750 32 72

(Müşteri Destek Hattı)

istabulbolgebocek@gmail.com

(Bugün Bize Yazın)

İş Yeri Böcek İlaçlama

Detay ilaçlama şirketimizden ofis, işyeri ilaçlama hizmeti almak için müşteri temsilcilerimizi 7/24 arayabilir, istediğiniz zaman ilaçlama hizmeti talep edebilirsiniz. Sağlık Bakanlığı ruhsatı almış kanuna uygun çalışan Detay ilaçlama, personelleri ile ev ilaçlama hizmeti vermektedir. Bursa ilaçlama servisimiz ekonomik ilaçlama sağlamaktadır. Ofis,işyeri ilaçlama da kullandığımız kimyasal ilaçlar Sağlık Bakanlığınca ruhsatlı olup insan ve ofis, iş yerlerinde bizimle yaşayan evcil hayvanlarımızın sağlığına zarar vermezler.

Bursa İlaçlama firması olarak merkez ve ilçelerde ofis, işyeri ilaçlaması yapmaktayız. Ofisler herkese acık olduğundan dolayı kemirgen (fare ve sıçan), haşere ve böceklerin rahatlıkla yaşayabildiği ve üredikleri yerlerdir. Böcek.Haşere ve kemirgenler (Fare ve Sıçan) insanların yaşam alanlarında bulunarak, bünyelerinde taşıdıkları hastalık saçan mikroplar ile bir çok hastalıklara neden olarak, insan ve evcil hayvan sağlığını tehlikeye sokar ve bu canlıların bazılarıda insanları ısırarak, sokarak zarar verirler. Bilindiği üzere Hamam böceği ölmeden önce bile yumurtalarını bırakabilen bir böcek türüdür. Hamamböceği yumurtası kullanılan kimyasal ilaçlardan etkilenmediği için üç-dört hafta sonra mutlaka yeniden ilaçlama yaptırmanız ve uzun süre böceklerden korunmanız gerekir. Basit ve ruhsatsız kimyasal ilaçlar, kalitesiz ilaçlar ile hamam böceği ilaçlaması başarıya ulaşamaz kaliteli ve yüksek oranda kalıcı etki barındıran böcek ilaçları kullanılarak ev ilaçlaması yapılmalı ve sadece hamamböceği değil her türlü haşere, fare ve sıçanlara karşı koruyucu önlem sağlanmış olur.

Ofis, İşyeri İlaçlama Böcek, Haşere, Fare ve Sıçan yönünden çok önemlidir. Bunlardan en çok görüleni ofis, İşyerine girip, özellikle de mutfakta yuvalanan hamam böcekleridir. Ofis-işyeri ilaçlama hizmeti yaşamımızda çok önemli bir yere sahip olan bu mekanların hijyenik ve çok temiz kullanılması hem kendimiz ve çocuklarımız için hemde evcil hayvanlarımız için çok önemlidir.

Hızlı iletişim
  • 0 (552) 750 32 72
  • 0552 750 32 72
  • istabulbolgebocek@gmail.com
İletişim Formu
Hızlı iletişim

İSTANBUL BÖLGE BÖCEK İLAÇLAMA

Uzman, tecrübeli, hizmette sınır tanımayan kadromuzla her müşteriyi memnun etmek için son hızla çalışmaktayız böceklerden kurtulmak bir telefon kadar yakınız.

0 (552) 750 32 72

istabulbolgebocek@gmail.com

Yıldız 3 Sokak Çobançeşme Mahallesi 24/2 Bahcelievler/İstanbul İstanbul / TÜRKİYE

WhatsApp
Hemen Ara